Film Fragmanları

Hızlı ve Öfkeli 10 Fragmanı

Hızlı ve Öfkeli 10, uzun yıllar boyunca Dom Toretto ve ailesinin karşısına çıkan birçok düşmanı akıllıca ve hızlı sürüş yetenekleriyle geride bırakmasını konu alır.

Orijinal İsmi: Fast X
Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2023
Süre: 142dk
Tür: Aksiyon, Suç
Yönetmen: Justin Lin
Senarist: Gary Scott Thompson , Dan Mazeau , Justin Lin
Yapımı: 2023 – ABD

Hızlı ve Öfkeli 10 Konusu

Hızlı ve Öfkeli 10, uzun yıllar boyunca Dom Toretto ve ailesinin karşısına çıkan birçok düşmanı akıllıca ve hızlı sürüş yetenekleriyle geride bırakmasını konu alır. Ancak bu sefer, geçmişten gelen son derece tehlikeli bir düşmanla karşı karşıyadırlar. Bu düşmanın tek amacı, Dom Toretto’dan intikam almaktır ve bunun için her türlü ölümcül yöntemi kullanmaktan çekinmez. Dom Toretto ve ekibi, zekalarını ve yeteneklerini sonuna kadar kullanarak bu ölümcül rakiplerine karşı durmaya çalışır. Gerilim dolu bir yolculuğun içinde, aksiyon dolu hızlı arabalarla dolu sahnelerle dolu olan Hızlı ve Öfkeli 10, izleyicilere heyecan dolu bir deneyim sunar.

Merhaba, ben Mehmet! Bilim blogumda hem yönetici hem de yazar olarak görev yapmaktayım. Bilimin ve keşiflerin dünyasına olan ilgim beni bu yolda ilerlemeye yönlendirdi ve şimdi bu tutkumu paylaşmanın heyecanını yaşıyorum. Benimle birlikte bu bilim…

Tepkiniz nedir?

İlgili Mesajlar

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir